Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Джеремі Стронґу виповнюється 70 років

Джеремі Стронґу виповнюється 70 років

Шановні читачі! Запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання на літературний подіум «На гостину до митця», присвячений англійському письменнику Джеремі Стронґу. Тут ви зможете ознайомитися із його творчістю, зокрема книгами: «Гармидер у школі», «Вікінг у моєму ліжку», «Кумедна коронація» та іншими.

Джеремі Стронґ – чільний представник сучасної англійської літератури, знаний як автор багатьох книжок для дітей та юнацтва. Творам письменника притаманні легкий стиль, лагідний гумор, зрозумілі для дітей та кумедні ситуації, у які втрапляють персонажі його книг, а ще цікаві, небувалі сюжети. За учительську любов до дітей та активну організацію й участь у багатьох літературних подіях для читачів та письменників Джеремі Стронґ став одним з найулюбленіших дитячих письменників Великої Британії.


130 років від дня народження Остапа Вишні

130 років від дня народження Остапа Вишні

Шановні читачі! Запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання на літературний перегляд із циклу «Ювілейний букет: письменникам Полтавщини», приурочений до 130-річчя Остапа Вишні, легендарного сатирика та гумориста родом із Полтавщини. На перегляді ви зможете ознайомитися зі збірками творів письменника, а з портретних нарисів – дізнатися подробиці його біографії.

 

«Моторошна» виставка

«Моторошна» виставка

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до відділу дитячого та сімейного читання, а також у відділі розвитку читання та естетичного виховання ознайомитися з книжковими виставками до свята Хелловіну. Також ви зможете висловити свою думку стосовно цієї події, проголосувавши «за» чи «проти» відзначення Хелловіну в Україні.

Детальніше: «Моторошна» виставка

Осінь дарує радість

Осінь дарує радість

Шановні читачі! Запрошуємо вас до нашої бібліотеки на перегляд виставки творів ручної роботи під назвою «Осінь даруєрадість».

Детальніше: Осінь дарує радість

Поету Володимиру Судакову – 80 років!

Поету Володимиру Судакову – 80 років!

З нагоди ювілейної дати Володимира Олександровича Судакова, полтавського педагога, поета, лауреата премії В. Г. Короленка, у відділі дитячого та сімейного читання діє літературний подіум «На гостини до митця». Пропонуємо читачам ознайомитися з поетичними збірками цього автора, віршованою абеткою, текстами пісень.

Детальніше: Поету Володимиру Судакову – 80 років!

Літературний подіум «На гостини до митця. Зірка Мензатюк»

Літературний подіум «На гостини до митця.

Зірка Мензатюк»

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до відділу дитячого та сімейного читання бібліотеки на перегляд літератури, приурочений до 65-річчя Зірки Мензатюк, української письменниці-казкарки та журналістки.

Детальніше: Літературний подіум «На гостини до митця. Зірка Мензатюк»

Нові надходження преси для дітей і дорослих

 

 

Нові надходження преси для дітей і дорослих

Відділ дитячого та сімейного читання запрошує на перегляд періодичних видань «Ерудит - портал журналів».

Для дівчаток-рукодільниць цікавим буде журнал "Жасмин". Умілим ручкам сподобається журнал "Веселий Саморобкін".

Детальніше: Нові надходження преси для дітей і дорослих

Спогади про літо

 

Спогади про літо

 

Шановні читачі! Запрошуємо Вас до нашої бібліотеки на перегляд виставки малюнків і фото "Спогади про літо".

 

Детальніше: Спогади про літо

Літературний подіум «На гостини до митця». М. Коцюбинський

 

Літературний подіум «На гостини до митця». 

 М. Коцюбинський

Шановні користувачі! Пропонуємо вашій увазі перегляд літератури із циклу «Літературний подіум «На гостини до митця»  присвячений відомим та улюбленим письменникам-ювілярам. 

Детальніше: Літературний подіум «На гостини до митця». М. Коцюбинський

Перегляд літератури приурочений 250-річчю з дня народження І. П. Котляревського.

Ювілейний букет письменникам Полтавщини

 

Працівники відділу дитячого та сімейного читання в рамках циклу «Ювілейний букет письменникам Полтавщини» підготували перегляд літератури приурочений 250-річчю з дня народження українського письменника, поета, драматурга, громадського діяча та засновника нової української літератури І. П. Котляревського.

Детальніше: Перегляд літератури приурочений 250-річчю з дня народження І. П. Котляревського.

«Будь славна, земле плідна і співуча, Полтавщино – твоїй красі – привіт!»

«Будь  славна, земле плідна і співуча,

Полтавщино – твоїй красі – привіт!»

 

Виставка живопису «Моє натхнення – Полтавщина» вихованців образотворчого відділу ПМШМ «Мала Академія мистецтв» ім. Раїси  Кириченко надихає, прославляє історію рідного краю, закохує в краєвиди Полтавщини, пестить любов до культурних надбань і оберегів  українського народу. 

Детальніше: «Будь славна, земле плідна і співуча, Полтавщино – твоїй красі – привіт!»

Виставка малюнків «Морські пригоди»

                        Виставка малюнків «Морські пригоди»

Нашу планету варто було б назвати не Землею,  а Океаном! Нині відомо, що саме завдяки неозорим водним просторам і їх впливу на клімат планета стала придатною для життя.

Виставка малюнків «Морські пригоди»  вихованців зразкового колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» занурює нас у сині глибини і здійснює мандрівку з морськими істотами.

Детальніше: Виставка малюнків «Морські пригоди»

«Казки, що лікують»

Перегляд літератури «Казки, що лікують»

Запрошуємо всіх бажаючих до Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного на перегляд літератури «Казки, що лікують».

Надихнувшись придбаною на Міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій «Бібліокре@тив-2019» ідеєю запорізьких колег працівники відділу розвитку читання та естетичного виховання підготували для вас дуже цікавий перегляд літератури з елементами блікфангу (метод привернення уваги за допомогою яскравого елемента інформаційного повідомлення).

Детальніше: «Казки, що лікують»

Книжковий перегляд «Україна понад усе!»

 

Дорогі друзі!

        Щасливі ми, що народилися і живемо на чудовій, багатій землі, у славній Україні.

        Україна  - це держава, яка багато чого зазнала на своєму віку. Але у продовж усього періоду існування,  український народ боровся за волю, за незалежність і переміг.

Детальніше: Книжковий перегляд «Україна понад усе!»

Літературний перегляд приурочений 75-річчю з дня народження відомого шведського письменника і сценариста Ульфа Старка

 

Шановні користувачі!

Відділ дитячого та сімейного читання запрошує вас на літературний перегляд  приурочений  75-річчю з дня народження відомого шведського письменника і сценариста Ульфа Старка, що став яскравою зіркою світової  дитячої літератури.

 

Детальніше: Літературний перегляд приурочений 75-річчю з дня народження відомого шведського письменника і...

Художня виставка «Сонячне дитинство»

Художня виставка  «Сонячне дитинство»

 

Виставка робіт вихованців ДНЗ № 21 «Метелик» «Сонячне дитинство» випромінює радість дитячої душі від довгоочікуваного літа і нагадує приспів пісеньки  «Літечко настало, Ми його чекали…».

У підготовці виставки взяли участь діти від 2 до 6 років, які за допомогою батьків намалювали та відобразили свій омріяний відпочинок, літні розваги, улюблені квіти, звірят, тепле яскраве сонечко і море  –  все те, що зветься  мирним, сонячним дитинством.

Детальніше: Художня виставка «Сонячне дитинство»

Експозиція малюнків та художніх робіт «ЛІТО»

 

Експозиція малюнків та художніх робіт «ЛІТО»

 

Виставка малюнків «Літо» студії образотворчого мистецтва «Веселка» привертає увагу своїми барвистими кольорами і тим, як дитяча душа безпосередньо сприймає  навколишній світ.

 

Детальніше: Експозиція малюнків та художніх робіт «ЛІТО»

Дорогі батьки й малята!

 

Дорогі батьки  й малята!

 

Запрошуємо вас завітати до відділу дитячого та сімейного читання,аби потрапити в захоплюючий світ знань, інформації і розваг. Для вас  розгорнута яскрава книжкова експозиція «Ух, малюк, до твоїх послуг Супер-book».

 

Детальніше: Дорогі батьки й малята!

Книжковий перегляд «Книжкова посмішка літа»

Книжковий перегляд «Книжкова посмішка літа»

 

Літні канікули – мрія кожного школяра.  Адже це час для веселих розваг. А ще і прекрасна можливість пізнати щось нове, узявши до рук цікаву книжку...

Тож запрошуємо вас, юні друзі, до відділу  дитячого та сімейного читання на книжковий перегляд «Книжкова посмішка літа». До вашої уваги запропоновані  видання різної тематики  для всіх вікових категорій, від найменших дошкільнят до старших школярів.

Детальніше: Книжковий перегляд «Книжкова посмішка літа»

Книжкова виставка «Почніть майбутнє уже сьогодні»

Книжкова виставка «Почніть майбутнє уже сьогодні»

 

Шановні батьки! Якщо вас хвилюють питання про те, як зробити дитинство своєї дитини щасливим та радісним, а майбутнє успішним; як зрозуміти свою дитину та допомогти їй  стати гармонійною особистістю, а крім того вас хвилює відповідь на питання «Чи хороші ми батьки?» – запрошуємо вас ознайомитися з книжковою виставкою у відділі розвитку читання та естетичного виховання «Почніть майбутнє уже сьогодні» .

Детальніше: Книжкова виставка «Почніть майбутнє уже сьогодні»


Новини події

Сторінка читача

Пошук